Gebruikers:
Onder deze optie kan de gebruiker nieuwe gebruikers aanmaken en ook de lijst van de actuele lijst met aangemaakte gebruikers zien. De volgende lijst opstelling is dan gebruikt: Intern nummer, Voornaam, Tussenvoegsel & Achternaam.
E r zijn twee manieren om gebruikers toe te voegen. Door op de tool bar op Gebruikers te klikken en vervolgens Nieuwe gebruiker toevoegen of door op het plusje aan de rechterkant te klikken. Voorbeeld:
Er moeten dan een aantal gegevens worden ingevuld en het zijn de volgende:
Gebruikersdetails
I ntern Numer* : Voer een uniek intern doorkiesnummer in
PIN-code*: Automatisch gegenereerd
Naam
Voornaam: Optioneel
Tussenvoegsel: Optioneel
Achternaam: Verplicht
Contact informatie
Thuis nummer: Optioneel
Mobiel Nummer: Optioneel
Locatie: Optioneel
Instellingen
Taal*: Verplicht
Tijdzone*: Verplicht
Type: reguliere gebruiker, fax dienst of conferentie kame r . Standaard =reguliere gebr u iker .
Eigen nummer: Standaard = Volg bedrijf, anders nader te bepalen of de gebruiker een eigen telefoon nummer ter beschikking krijgt.
Toegangscode: Indien van toepassing moet deze gebruikt worden voor het inloggen bij een toestel/ apparaat.
Budget instellingen
aan/ uit vinken: Heeft budget
Huidig budget: Hierin kan er een bepaald budget aan toegepast worden om te bellen.
Klik hier voor instructies over het budgetteren van een gebruiker
Gebruiker mag bellen naar
aan/ uit vinken: Lokaal
aan/ uit vinken: Interlokaal
aan/ uit vinken: Mobiel
aan/ uit vinken: Internationaal
aan/ uit vinken: Gratis nummers
aan/ uit vinken: Premium nummers
aan/ uit vinken: Erotiek
Indien er geklikt wordt op een van in de lijst bestaande gebruikers, worden de gebruikersdetails voor de gekozen gebruiker weergeven. Deze gegevens kunnen altijd gewijzigd worden door op Wijzigen (Blauwe knop) te klikken.
Klik hier voor voor meer info.
Voor een volledige handleiding over de Voipro klanten portal klik op de volgende link: Handleiding Voipro Klanten Portal
Voor een video instructie over hoe een apparaat toegevoegd moet worden in de portal klik hier.